Links – 16 oktober 2016

  • Datum 16-10-2016
  • Auteur
  • Deel dit artikel

Borrowed Time

Pixar voor volwassenen, de favoriete scifi-films van Barack Obama, de creatieve overgangen van Scott Pilgrim vs. the World, online filmmarketing anno 1998, Jim Jarmusch over zijn inspiratiebronnen en een horrorscore voor een horrordebat.

Tussendoortje
Borrowed Time
, een volwassen tussendoortje van Pixar-animatoren Andrew Coats en Lou Hamou-Lhadj, is nu online te bekijken.
Vimeo

Obama
Als gastredacteur van Wired slecteerde Barack Obama zijn favoriete scifi-films. Wat vertellen zijn keuzes ons?
The Guardian

Wright
Video-essay: de creatieve overgangen van Edgar Wrights Scott Pilgrim vs. the World.
YouTube

Apestaartjes
De originele website van You’ve Got Mail uit 1998 blijkt nog online te staan, als aandenken aan een onschuldiger tijdperk van online filmmarketing.
You’ve Got Mail

Jarmusch
Op het New York Film Festival praatte Jim Jarmusch een uur lang over de regisseurs, films en scènes die hem inspireerden.
Film Society Lincoln Center

Tweet
Danny Elfman composed some special creepy music just for Trump stalking Hillary at the debate. pic.twitter.com/CmpV8vpK6k

Funny or Die

Erik Schumacher